Grupy Zorganizowane

 

Odwiedź nas w Rumunii !

 

Rumunia ma bardzo wiele do zaoferowania, zarówno turystom indywidualnym, jak i grupom zorganizowanym. Od zamków i kościołów warownych Siedmiogrodu, poprzez drewniane i malowane monastyry w regionach Marmarosz oraz na rumuńskiej Bukowinie, od dużych miast z urokliwymi rynkami, muzeami, parkami, do niewielkich saskich wsi, pełnych uroku i życzliwych mieszkańców. Rumunia to unikatowa w skali Europy jak i świata mieszanka nowoczesności i tradycji, najczęściej kojarzona z legendą Drakuli oraz Nicolae Ceaușescu, ma o wiele więcej do zaoferowania! 

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu grupowych wyjazdów do Rumunii, niezależnie od tego, czy przylecicie samolotem, czy przyjedziecie autokarem. Dysponujemy bazą noclegową hoteli 3* i 4*, polskojęzycznymi przewodnikami lokalnymi, którzy z radością opowiedzą Wam o wszystkich sekretach i ciekawostkach, pomożemy zorganizować wieczorek z muzyką i tańcami ludowymi, degustację win i serów, wycieczki siedmiogrodzkim szlakiem gastronomicznym, spływ Deltą Dunaju lub przeprawę przełomem tej niesamowitej rzeki. Dzięki naszemu wsparciu możesz spokojnie zaplanować swój wyjazd i cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami - my zajmiemy się dla Ciebie wszystkim! 

Przygotujemy plan twojej wycieczki od A do Z, dostosujemy się do oczekiwań i zaproponujemy najlepsze zaplecze organizacyjne!

Odpowiemy na wasze wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości! 

 

Czekamy na Ciebie!

 W sprawie wycieczek grup zorganizowanych pisz: alexandru.ujupan@ctc.travel 

lub dzwoń: +40 740843678  

 

Propozycje programów dla grup zorganizowanych - przylot samolotem

  

Propozycje programów dla grup zorganizowanych - przyjazd autokarem